Almawin Prací prášek 1080 g - univerzální

Kód: 10037
Neohodnoceno
Značka: Almawin
340 Kč
Vyprodáno

Univerzální prací prostředek na praní bílého i barevného prádla při teplotách od 30°C do 95°C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ALMAWIN Prášek na praní 1080 g

Díky obsahu přírodních enzymů účinně odstraní i odolnou špínu už při nízkých teplotách. S rýžovým škrobem pro hebkost vašeho prádla a přírodními éterickými oleji pro příjemnou vůni.

Má velmi dobrý změkčující účinek a prodlužuje životnost pračky. Bez fosfátů, optických bělidel, plniv a konzervantů. Ekologicky odbouratelné. Dermatologicky testováno.

AlmaWin záměrně používá pouze enzymy bez GMO (proteázy) z mikroorganismů bez GMO. Bez optických zjasňovačů, plniv a konzervantů.

Dávkování: Dávkujte přímo do bubnu. Předpírání zpravidla není třeba. Důkladně vymáchejte.

TIP: K odstranění odolných skvrn doporučujeme přidat ALMAWIN Bělidlo, pro předpírku ALMAWIN Čistící krém na praní a čištění.

Složení: > = 5–15% bělidla na bázi kyslíku, mýdla (mýdlo a mýdlo z rostlinných olejů *), <5% neiontových povrchově aktivních látek (povrchově aktivní látky rostlinného cukru), aniontových povrchově aktivních látek (sírany rostlinných mastných alkoholů), vonných látek (přírodní esenciální olej z levandinu * a levandule olej *), linalool, enzymy (proteáza bez GMO), fylosilikáty, soda, hydrogenuhličitan sodný, kyselina citronová, sodné soli kyseliny polyaspartové, TAED (aktivátor bělení), přírodní rýžový škrob.

* 0,54% složek pochází z ekologického zemědělství. 

97% složek je přírodního původu.

Hodnota pH: 10.8

Doplňkové parametry

Kategorie: Eko drogerie
Kód produktu: 10037
Ean: 4019555321115