AteLyer Sojová svíčka Čakrová s minerály- šalvěj bílá a budhovo dřevo 350ml

Kód: C0340
Neohodnoceno
620 Kč
Vyprodáno

 

Jedinečná barevná  sójová svíčka s bavlněným knotem, inspirovaná barvami a energií života.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

AteLyer Sojová svíčka Čakrová s minerály- šalvěj bílá a budhovo dřevo 350ml

,,Barvy života. Jedinečná barevná edice přírodních sójových svíček s bavlněnými knoty inspirovaná barvami a energií života. Kombinace toho nejkvalitnějšího sójového vosku s pečlivě vybranou kompozicí čistě přírodních esenciálních olejů a vonných esencí smyslně propojených s vibrační energií barev. Zdobená minerálními kameny, ručně sbíranými květy, bylinkami z mé zahrady a dalšími poklady z kouzelné říše přírody. Objevíte devět zářivých barev života a s každou z nich vejdete do vlastní kouzelné říše (sebe)poznání. Devět smyslných kompozicí těch nejkrásnějších vůní, které vás naladí na vnímání vašeho vnitřního Já a otevřou tak cestu k duchovnímu srdci. Devět barev, které k nám promlouvají bez jediného slova a přesto tak hlasitě… Životní energie. Něžnost. Optimismus. Klidná mysl. Dary života. Duchovno. Mystická. Čarodějka. Čakrová. To jsou Barvy života. Mění se. My se měníme. Tak které právě teď volají vás?“

Vůně: Bylinná, meditační a příjemně uklidňující vůně 100% přírodního esenciálního oleje ze svěží a očistné šalvěje bílé a zemitého, lehce kouřového Buddhova dřeva zvaného také jako „nepravý santal“.

Aromaterapeutické účinky: Šalvěj bílá je jednou z nejdůležitějších bylin používaných při slavnostních ceremoniích, obřadech a meditacích. Má silné harmonizující, uklidňující a očistné účinky, pro které je od pradávna používána při duchovních rituálech očisty těla, duše i prostoru. Pro své účinky je také často součástí vykuřovadel a vonných tyčinek, jejichž pálením odchází z prostoru negativní energie a dává průchod energii nové. Buddhovo dřevo je extrakt ze dřeva stromu Eremophila mitchellii známého také jako „nepravý santal“. Má výrazné antibakteriální, protizánětlivé účinky a uvolňující účinky, díky kterým je ideální pro meditace, uklidnění a povznesení unaveného těla i mysli. Odpuzuje také hmyz.

Vibrační energie barvy: Bílá barva symbolizuje čistotu, nevinnost, znovuzrození a osvícení. Spojuje s vyšší vědomím a neviditelným světem andělů a duchovních průvodců. Je barvou světla, pravdy, inspirace, upřímnosti, spravedlnosti a nových začátků. Má hojivou sílu, ochraňuje před negativními energiemi a usnadňuje napojení na magické přírodní síly. Nese v sobě hlubokou moudrost a kouzelnou moc. Bílá sama o sobě není barvou, ale celým spektrem, čímž symbolizuje vše očím skryté.

Detaily: Minerální kamínky granátkarneolcitrínolivínamazonitsodalit a ametyst.

Velikost: Objem nádoby 350 ml, doba hoření cca 70 až 75 hodin – hoří až 2x déle než běžné parafínové svíčky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro zdraví
Kód produktu: C0340