AteLyer Sojová svíčka Dotek přírody - heřmánek a modrý jasmín 225ml

Kód: C0338
Neohodnoceno
540 Kč –20 %
CND0050 23
540 Kč –20 % 432 Kč
Vyprodáno

Čistě přírodní sójová svíčka s dřevěným knotem a minerálními kameny, 225 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

AteLyer Sojová svíčka Dotek přírody - heřmánek a modrý jasmín 225ml

Dotek přírody. Jedinečná aromaterapeutická edice 100% přírodních sójových svíček s praskajícími dřevěnými knoty a vůní skutečné přírody. Kombinace toho nejkvalitnějšího sójového vosku se smyslnou kompozicí čistě přírodních esenciálních olejů, které jsou srdcem všech rostlin, květin i plodů. Zdobená minerálními kameny, ručně sbíranými květy, bylinkami z mé zahrady a dalšími poklady z kouzelné říše přírody. Přivoníte si k uklidňujícímu heřmánku a právě rozkvetlému jasmínu, projdete se kvetoucím pomerančovým sadem i svěžím eukalyptovým hájem, ocitnete se na levandulí posetém pobřeží i v růžových zahradách a do dlaní vezmete čerstvý rozmarýn s citronovou trávou. Ucítíte skutečnou vůni té nejčistší přírody a uslyšíte jemné zvuky praskajícího ohně, které ve vás probudí nekonečný pocit spojení s Matkou Přírodou. Díky 100% přírodnímu složení je tato edice mimořádně vhodná pro alergiky a všechny citlivé duše. Použité vůně jsou čisté extrakty z rostlin, květin i plodů a zachovávají si tak všechny své přirozené aromaterapeutické účinky. Víčko je zdobeno vlastní autorskou ilustrací.“

Vůně: Luční bylinková vůně 100% přírodního esenciálního oleje z uklidňujícího modrého heřmánku a krále květin jasmínu. Připomíná rozkvetlou louku posetou drobnými kvítky heřmánku, které pod modrým nebem tančí v jarním vánku provoněném bílým jasmínem. Tato uklidňující květinová kombinace vás přenese přímo do míst, kde je čas se zastavit. Čas lehnout si do vysoké trávy, pohlédnout na tu nepopsatelnou krásu a přivonět k darům přírody. Ať už jste kdekoli, čas tu neexistuje.

Aromaterapeutické účinky: Heřmánek modrý je významná léčivá bylinka se zklidňujícími a relaxačními schopnostmi, pomáhá při zánětech i alergiích a používá se při potížích s nespavostí a podrážděností. Jasmín má taktéž velmi příznivý vliv na psychiku, přináší úlevu od stresu, uvolňuje napětí a je dokonce považován za mírné afrodiziakum. Oba tyto esenciální oleje jsou velmi vzácné, k jejich získání je potřeba velké množství květů a proto jejich cena patří k nejvyšším na trhu. Mnou použité esenciální oleje mají 15-20% koncentraci a jsou rozpuštěné v mandlovém oleji. Vůně je velmi jemná a krásná.

Detaily: Heřmánek, chrpa, sedmikráska a řebříček. Minerální kamínky sodalitnefrit a křišťál.

Velikost: Objem nádoby 225 ml, doba hoření cca 40 až 45 hodin – hoří až 2x déle než běžné parafínové svíčky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aromaterapie
Kód produktu: C0338