Atelyer Sojová svíčka Levandule a růže 220ml

Kód: C0402
Neohodnoceno
540 Kč
Vyprodáno

Čistě přírodní sójová svíčka s dřevěným knotem a minerálními kameny, 225 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Atelyer Sojová svíčka Levandule a růže 220ml

Dotek přírody. Jedinečná aromaterapeutická edice 100% přírodních sójových svíček s praskajícími dřevěnými knoty a vůní skutečné přírody. Kombinace toho nejkvalitnějšího sójového vosku se smyslnou kompozicí čistě přírodních esenciálních olejů, které jsou srdcem všech rostlin, květin i plodů. Zdobená minerálními kameny, ručně sbíranými květy, bylinkami z mé zahrady a dalšími poklady z kouzelné říše přírody. Přivoníte si k uklidňujícímu heřmánku a právě rozkvetlému jasmínu, projdete se kvetoucím pomerančovým sadem i svěžím eukalyptovým hájem, ocitnete se na levandulí posetém pobřeží i v růžových zahradách a do dlaní vezmete čerstvý rozmarýn s citronovou trávou. Ucítíte skutečnou vůni té nejčistší přírody a uslyšíte jemné zvuky praskajícího ohně, které ve vás probudí nekonečný pocit spojení s Matkou Přírodou. Díky 100% přírodnímu složení je tato edice mimořádně vhodná pro alergiky a všechny citlivé duše. Použité vůně jsou čisté extrakty z rostlin, květin i plodů a zachovávají si tak všechny své přirozené aromaterapeutické účinky. Víčko je zdobeno vlastní autorskou ilustrací.“

Vůně: Výrazná luční květinová vůně 100% přírodního esenciálního oleje z uklidňující levandule a skutečné královny květin i parfémů růže damašské. Připomíná nezapomenutelnou vůni nekonečných levandulových polí a rozkvetlých zahrad posetých překrásnými růžovými keři. Tato typicky ženská kombinace vůní vás přenese přímo do francouzského Provence mezi něžné fialové kvítky obsypané barevnými motýly. Budete mít pocit, že kráčíte po azurovém pobřeží v rozevlátých šatech s nádhernou kyticí růží a ve vlasech se vám třpytí Slunce. Jste tady a teď. Jen vy a vaše Já. Ať už sedíte v malebné francouzské kavárně, nebo si dáte horkou uklidňující koupel. Máte čas jen pro sebe, užijte si ho.

Aromaterapeutické účinky: Levandule patří k nejoblíbenějším esenciálním olejům na světě pro svou nezaměnitelnou vůni a významné protizánětlivé účinky. Pomáhá při napětí a nervozitě, tlumí bolesti hlavy, zlepšuje dýchací obtíže a také odpuzuje hmyz. Esenciální olej z bulharské růže damašské patří k nejcennějším esenciálním olejům pro svou překrásnou vůni a blahodárné účinky na pleť. V aromaterapii růže pomáhá při ženských obtížích a zklidňuje mysl. Růžový esenciální olej je velmi vzácný, k jeho získání je potřeba velké množství květů a proto jeho cena patří k nejvyšším na trhu. Mnou použitý esenciální olej má 10% koncentraci a je rozpuštěný v mandlovém oleji. Vůně je velmi jemná a krásná.

Detaily: Růže, levandule, túje a chrpa. Minerální kamínky ametyst a růženín.

Velikost: Objem nádoby 225 ml, doba hoření cca 40 až 45 hodin – hoří až 2x déle než běžné parafínové svíčky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aromaterapie
Kód produktu: C0402