Khadi rostlinná barva na vlasy SLUNEČNÍ BLOND 100 g

Kód: A9630
Neohodnoceno
Značka: Khadí
279 Kč
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Khadi rostlinná barva na vlasy SLUNEČNÍ BLOND 100 g

Rostlinná barva Khadi Sluneční blond barví vlasy aniž by je poškozovala a zároveň o ně pečuje. Khadi Sluneční blond je 100% přírodní, vegan a neobsahuje syntetické složky. Rostlinné pigmenty obklopují každičký vlas jako vyživující glazura. Sami pocítíte, že jsou Vaše vlasy plné a zregerované a budete se těšit z jejich zářivého lesku.

Použití: Nejprve umyjte vlasy šampónem bez silikonů, např. Khadi šampónem Amla.

Smíchejte v závislosti na délce Vašich vlasů 50-100 g prášku s vodou o teplotě 50°C, tak aby vznikla krémová pasta. Na vlasy po ramena se používá 80 - 100 g prášku. Pastu naneste co možná nejteplejší na čerstvě umyté vlasy, nejlépe štetcem pro nanášení vlasových barev: pramen po prameni, až po konečky vlasů. V případě barvení pouze odrostů vynechte vlasové délky.

Vlasy zakryjte igelitovou čepicí (je součástí balení) a ručníkem či teplou čepicí, abyste udrželi pastu ve vlasech v teple a vlhku.

Doba působení je 30 - 60 minut. Čím déle necháte barvu na vlasech působit, tím tmavší a intenzivnější bude výsledná barva. Pro jemný odstín sluneční blond postačuje doba působení do 30 minut. Pro výrazné sluneční blond obarvení v tónu světlého medu volte dobu působení 60 minut, případně delší.

Složení: Cassia italica (senna / cassia), Lawsonia inermis* (henna). * z kontrolovaného biologického zemědělství

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní kosmetika
Záruka: 24
Kód produktu: A9630