Sattva Vonné tyčinky jasmín 30g

Kód: C1030
Neohodnoceno
95 Kč
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sattva Vonné tyčinky jasmín 30g

Z vonných tyčinek Sattva na vás dýchne atmosféra poctivé ruční výroby dle tradičních indických metod. Populární vůně jasmínu má pozitivní vliv na psychickou stránku člověka – zlepšuje náladu a uklidňuje. Ochlazující jasmínová vůně se sladkým koncem vás naladí na romantickou notu.

Aromaterapie z přírody

Z vonných tyčinek Sattva se můžete těšit i proto, že se jedná o čistě přírodní produkt. Bez syntetických látek, vůní a ropy. Štěpina je vyrobena z bambusového dřeva, vonná složka zase z koření, bylinek, květinových esencí, pryskyřic a medu.

Jasmín a ájurvéda

Podmanivá vůně jasmínových květů patří jednu z nejpopulárnějších v aromaterapii. Květy jasmínu jsou spojovány s láskou a prosperitou. Vdechování jasmínových silic posiluje psychiku, působí relaxačně a dokáže člověka uklidnit. Pomáhá překonat chmury a zlé myšlenky.

V ájurvédě má jasmín významné postavení i jako léčivá bylina. Tiší bolest, urychluje regeneraci ran a pomáhá při gynekologických problémech. Díky svým chladivým vlastnostem zklidňuje Kaphu a Pittu.

Použití: Umístěte vonnou tyčinku do stojánku a zapalte její špičku. Nechte hořet pár vteřin a poté plamen sfoukněte. Doba hoření se pohybuje mezi 60–70 minutami.

Upozornění: Udržujte vždy bezpečnou vzdálenost od hořící tyčinky. Používejte vonné tyčinky ve větraném prostoru. Uchovávejte mimo dosah dětí. Ujistěte se, že popel dopadá na nehořlavý povrch.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro zdraví
Kód produktu: C1030
Ean: 5903794183964