Sattva Vonné tyčinky Růže 30g

Kód: C1029
Neohodnoceno
95 Kč
Vyprodáno

Ručně vyráběné vonné tyčinky SATTVA s bambusovou štěpinou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sattva Vonné tyčinky Růže 30g

Tradiční ájurvédské vonné tyčinky SATTVA vás překvapí širokým spektrem vůní, které tvoří pouze přírodní složky, jako jsou esence z květin, bylin, medu, pryskyřice a dřeva. Ty jsou pak ručně nanášeny na bambusové dřívko. Neobsahují žádné chemické přísady, syntetické vůně ani ropu.

Protože růže je láska

Růže často symbolizuje lásku, oddanost a vášeň. Její sladká, jemná, květinová vůně probudí vaši ženskost a jedinečnost. Harmonizuje srdeční činnost a dokáže ulevit při bolestivé menstruaci nebo nepravidelnému cyklu. Má výborné uklidňující účinky a blahodárně působí při úzkostech a depresích.

Růže v ájurvédě

V ájurvédské tradici má růže své využití například v péči o pleť, především o pleť se sklony k citlivosti, zarudnutí a vysoušení. Najdete ji v pleťových vodách, šamponech či mýdlech. Má pozitivní vliv na trávení, kardiovaskulární, imunitní a endokrinní systém. Snižuje Pittu a optimalizuje zrakové funkce.

Tip: Pro ještě hlubší prožitek z relaxace doporučujeme popíjení čaje s růží a ibiškem.

Použití: Zapalte vonnou tyčinku na jednom jejím konci, nechejte na okamžik rozhořet, dokud se nerozžhaví a poté sfoukněte. Umístěte nejlépe do stojánku.

Upozornění: Udržujte bezpečnou vzdálenost od hořící tyčinky. Používejte vonné tyčinky ve větraném prostoru. Uchovávejte mimo dosah dětí. Ujistěte se, že popel dopadá na nehořlavý povrch.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro zdraví
Kód produktu: C1029
Ean: 5903794180253