Schüsslerova sůl č. 6 VELKÉ BALENÍ, 1000 tbl.

Kód: C1056
Neohodnoceno
850 Kč
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Schüsslerova sůl č. 6 VELKÉ BALENÍ, 1000 tbl.

Tato sůl působí na kůži a na okysličování tkání. Podílí se na „vnitřním dýchání“ – výměně kyslíku mezi krví a buňkami. Detoxikuje buňky uvnitř, stimuluje játra a podporuje všechny vylučovací a čistící procesy. Tato sůl je možná nejdůležitější Schüsslerovou solí vůbec, určitě je ale nejdůležitější při onemocněních a stavech, kdy je pacient „prožloutlý“ v obličeji a celkově působí nezdravým dojmem. Schüsslerova sůl č. 6 zrychluje rekonvalescenci a podporuje vitalitu.Tato sůl se používá při třetím stadiu zánětu, kdy zánět přešel do chronické fáze a odolává další léčbě solemi č. 3 a č. 4. Kalium sulfuricum se společně se železem podílí na přenosu kyslíku v buňkách, proto je účelné užívat sůl č. 6 společně se solí č. 3, navíc se tím zesiluje protizánětlivé působení. Dále působí na chronické záněty sliznic (krku, střev, žaludku, dýchacích cest), chronické záněty uší, dutin, chronická rýma s tmavě žlutým sekretem, kašel se žlutým hlenem, hnisavé záněty očí, angína, nemoci jater, různé kožní nemoci včetně psoriázy, zánět ledvin, tlak v žaludku, zažívací potíže, bradavice, lupy, „nečistá“ kůže.

Potíže se zhoršují večer, v teplých prostorách a zlepšují čerstvým chladným vzduchem.

Co jsou Schusslerovy soli:

Tkáňové soli jsou soubor 12 základních minerálních solí, sestavenýchv 19. století Dr. Schüsslerem. Jsou nezbytné pro život a nacházejí se v tkáních a buňkách lidského těla. Jde o sloučeniny sodíku, draslíku, železa, vápníku, síry, fosforu, chlóru a křemíku a jejich rovnováha je zásadní pro udržení zdraví. Minerály se postupně spotřebovávají například stářím, nevhodnou stravou, životním stylem, nemocemi a dalšími. Schüsslerovy soli je umí do těla doplnit a postupně srovnat jejich deficity. Schüsslerovy soli se vyrábí ve formě tablet a doplňují tělu chybějící minerály a stopové prvky.

Dávkování:

Dávkování solí by mělo být především dostatečně efektnivní, aby doplnilo deficit. Dospělí užívají při běžných dnešních deficitech 10, 15, 20 i více tablet od jedné soli za den. Schüsslerovy soli můžete navíc kobinovat dohromady libovolné množství.

Obvyklé dávkování pro dospělé: 3x1-2 tablety denně. V akutních stavech užívejte jednu tabletu každých pět až deset minut do dosažení citelné úlevy, případně můžete použít horký nápoj. Po odeznění akutních potíží můžete pokračovat v běžném užívání v dávce 3x1 tableta denně, zejména v případech, kdy se jedná o pravidelně se opakující potíže, například migrény, křeče, zažívací problémy, menstruační bolesti aj.

V akutních stavech např. při začínajícím nachlazení či chřipce (na to je skvělá sůl č. 3 – Ferrum phosphoricum) se doporučuje užívat jednu tabletu co 5 minut, třeba i několik hodin po sobě (tj. 30-60 tbl.).

U malých dětí

Děti od 5 do 12 let: 3x1 tableta denně, v akutních stavech je dávkování podobné jako u dospělých, jedna tableta každých deset minut do zmírnění potíží.

Děti od 2 do 5 let: 3x1/2 tablety denně, v případě potřeby i vícekrát za den.

Kojenci: Tabletu rozpulte nožem, na půlku tablety kápněte dvě kapky vody, vytvořte kašičku a tu pak prstem naneste na vnitřní stranu rtů dítěte. Takto podávejte dvakrát až třikrát denně.

Nežádoucí účinky solí nejsou známé. Mohou je bez problémů užívat těhotné, kojící, novorozenci, těžce nemocní i zvířata.

Složení: 1 tableta obsahuje: Léčivá látka: Kalium sulfuricum Trit. D 6 250,0 mg. Další složky: behenát vápenatý (DAB), bramborový škrob. Tento léčivý přípravek obsahuje laktózu. Užívejte ho prosím pouze po konzultaci s lékařem nebo terapeutem, pokud víte, že nesnášíte určité cukry

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro zdraví
Kód produktu: C1056

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení