Schüsslerova sůl č.19 Cuprum arsenicosum D6 400 tablet

Kód: B0787
Neohodnoceno
380 Kč
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Schüsslerova sůl č.19 Cuprum arsenicosum D6 400 tablet

Uplatňuje se dobře při neuralgiích, ischiasu, svalových křečích a epilepsii. Kolikovité bolesti při kataru žaludku a střev. Vodnatelnost spojená s chorobami ledvin. zánět žil, žlučníková kolika, trávící orgány, tasemnice, těhotenské zvracení,paraziti všeho druhu, ledvinová kolika, žaludeční a střevní potíže, játra- porucha cirkulace, ischias, hepatitida, epilepsie, nedostatečná činnost ledvin, chronická neuralgie, noční křeče lýtek v důsledku hluboko se nacházejících křečových žil, lepkavý, studený pot, chronický průjem s nevolností, žlučníková kolika, zánět střev, zánět žil, žloutenka, slabá srdeční činnost se zrychleným pulsem, porucha slinivky břišní - diabetici potřebují více mědi, porucha spánku v důsledku rozčilení, svalové křeče, hypofunkce štítné žlázy, dušnost, dávivý kašel, akné vulgaris v obličeji a na genitáliích, vystřelující bolest hlavy, chronické astma, chronická bronchitida,červi,hlísti,škrkavky, dávivý kašl.

Co jsou Schusslerovy soli: Tkáňové soli jsou soubor 12 základních minerálních solí, sestavenýchv 19. století Dr. Schüsslerem. Jsou nezbytné pro život a nacházejí se v tkáních a buňkách lidského těla. Jde o sloučeniny sodíku, draslíku, železa, vápníku, síry, fosforu, chlóru a křemíku a jejich rovnováha je zásadní pro udržení zdraví. Minerály se postupně spotřebovávají například stářím, nevhodnou stravou, životním stylem, nemocemi a dalšími. Schüsslerovy soli je umí do těla doplnit a postupně srovnat jejich deficity. Schüsslerovy soli se vyrábí ve formě tablet a doplňují tělu chybějící minerály a stopové prvky.

Dávkování: Dávkování solí by mělo být především dostatečně efektnivní, aby doplnilo deficit. Dospělí užívají při běžných dnešních deficitech 10, 15, 20 i více tablet od jedné soli za den. Schüsslerovy soli můžete navíc kobinovat dohromady libovolné množství.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro zdraví
Kód produktu: B0787

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení