Schüsslerova sůl č.22 Calcium carbonicum D6 400 tablet

Kód: B0438
Neohodnoceno
380 Kč
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Schüsslerova sůl č.22 Calcium carbonicum D6 400 tablet

Působí zejména na autonomní nervovou soustavu: při duševním či tělesném stavu vyčerpanosti, přepracování, při abscesech v hlubokých svalech. Může být nasazeno při chronických katarech sliznice dýchacích cest, očí a uší, při zduřených lymfatických uzlinách a ztvrdlých žlázách. Je důležitým dětským prostředkem při alergiích a chronických onemocněních. Nabízí podporu při vývojových poruchách. Lidé, kterým chybí Calcium carbonicum jsou často bez dechu, čímž je narušen koloběh krve do mozku což vede k častým závratím. Tato sůl podporuje také regulaci acidobazické rovnováhy. Smyptomy při kterých může být sůl nasazena: Abscesy, arterioskleróza, bílý výtok, hojný hustý,ostrý, se svěděním,bolestmi a pálením, silná bolest při polykání - dávivý pocit, břišní křeče - zejména u dětí, citlivost vůči studenému vzduchu, větru a střídání počasí, pozdě se uzavírající fontanela, horká hlava navzdory pocitu chladu, hnisavý zánět středního ucha s bolestí hlavy a otokem žláz, hypofýza - nedostatečná funkce, studená chodidla, chrčení hlednu v průduškách a průdušnici, chuť na vejce, sůl a sladkosti, trvale kyselá chuť v ústech, Tvrdošíjný katar s hustým, žlutým výtokem, chronické katary sliznic dýchacích cest, očí a uší, chronické kožní choroby, často se vracející krční potíže, časté kyselé říhání, mléčná krusta, časté močení, nedoslýchavost, nedostatečná chuť k jídlu, neklid, noční skřípění zubů, nos - velké načernalé krvavé krusty, nosní polypy, osteoporóza, porucha usínání, přepracování, páchnoucí vyrážky, otok mandlí, polypy v děloze, pocení na hlavě, obtížné prořezávání zoubků, špatně se hojící rány, popraskané krkvavé rty, častý strach, poraněná ústa, výrony potu, zácpa - světlá,bílá,nažloutlá, tvrdá stolice, šimravý kašel, tachykardie, větší pokřivení hrudní páteře, závratě a záchvaty, zduření lymfatických uzlin, žaludeční křeče, smradlavý zápach z úst, bolestivé zduřelé příušnice a podčelistní žlázy, žaludeční křeče.

Co jsou Schusslerovy soli: Tkáňové soli jsou soubor 12 základních minerálních solí, sestavenýchv 19. století Dr. Schüsslerem. Jsou nezbytné pro život a nacházejí se v tkáních a buňkách lidského těla. Jde o sloučeniny sodíku, draslíku, železa, vápníku, síry, fosforu, chlóru a křemíku a jejich rovnováha je zásadní pro udržení zdraví. Minerály se postupně spotřebovávají například stářím, nevhodnou stravou, životním stylem, nemocemi a dalšími. Schüsslerovy soli je umí do těla doplnit a postupně srovnat jejich deficity. Schüsslerovy soli se vyrábí ve formě tablet a doplňují tělu chybějící minerály a stopové prvky.

Dávkování: Dávkování solí by mělo být především dostatečně efektnivní, aby doplnilo deficit. Dospělí užívají při běžných dnešních deficitech 10, 15, 20 i více tablet od jedné soli za den. Schüsslerovy soli můžete navíc kobinovat dohromady libovolné množství.

Složení: 1 tableta obsahuje: Léčivá látka: Calcium carbonicum Hahnemanni Trit. D 6 250,0 mg. Další složky: behenát vápenatý (DAB), bramborový škrob. Tento léčivý přípravek obsahuje laktózu.

Užívejte ho prosím pouze po konzultaci s lékařem nebo terapeutem, pokud víte, že nesnášíte některé cukry. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro zdraví
Kód produktu: B0438

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení