SONETT Péče o vlnu a hedvábí 300 ml

Kód: 631732
Neohodnoceno
Značka: Sonett
320 Kč
Momentálně nedostupné

Pro obnovení přírodních olejů ve vlně a hedvábí.

Vlněným látkám navrací původní pružnost.

S příjemnou levandulovou vůní.

Obsahuje lanolin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SONETT Péče o vlnu a hedvábí 300 ml

Pro obnovení přírodních olejů ve vlně a hedvábí.

Vlněným látkám navrací původní pružnost.

S příjemnou levandulovou vůní.

Obsahuje lanolin.

Dávkování:

  • Ruční praní: Na svrchní plenkové kalhoty–rozpusťte 1-2 polévkové lžíce v horké vodě, poté doplňte studenou vodu do 1 litru. Navlhčené kalhoty namočte do připraveného roztoku, operte a nechejte namočené po 0,5-1 hodinu. Potom opláchněte ve vlažné vodě, opatrně vykruťte nechte uschnout rozložené na ručníku. 
  • Na vlněné oblečení – rozpusťte půl čajové lžičky v horké vodě a opakujte stejný postup jako u svrchních plenkových kalhotek.
  • Praní v pračce: Rozpusťte půl čajové lžičky ve 30-40 ml horké vody a roztok nalejte do přihrádky na aviváž.

Zásady ekologické drogerie SONETT:
Výrobky jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.
Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka.
Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru
Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů.

CSE - "Certifikovaná udržitelná ekonomika" znamená certifikaci a tím ověřenou udržitelnost ve firmách. Standard CSE definuje široce používaný termín udržitelnost a poskytuje tak jasnou referenční hodnotu pro společnosti a orientaci pro konečné spotřebitele.

Složení: 15-30% natural wool wax (Lanolin) for the replenishment of wool fibres, 15-30% Olive oil soap*, 5-15% non-ionic surfactants (sugar surfactants) and 1-5% cetyl alcohol, for the wool wax to be finely distributed in the water thus enabling it to easily adhere to the fibres, < 1% plant-based thickening agent, < 1% essential lavender oil* (contains linalool*), < 1% citrate, balsamic additives*, water up to 100%.

Složení CZ: 15-30% přírodní vlny (Lanolin) pro doplňování vláken z vlny, 15-30% mýdlo olivového oleje *, 5 až 15% neionogenních povrchově aktivních činidel (cukrových povrchově aktivních činidel) a 1-5% cetylalkoholu, aby byl vlnový vosk jemně rozptýlen ve vodě a umožnil tak snadné přilnutí k vláken, <1% rostlinného zahušťovacího činidla, <1% esenciálního levanduľového oleje * (obsahuje linalool *), <1% citrátu, balsamicích aditiv *, vody do 100%.

*Z ekologického zemědělství

Doplňkové parametry

Kategorie: Eko drogerie
Záruka: 24
Kód produktu: 631732